תנאי שימוש

מדיניות ביטולים

עבור ביטול שיקוף והנחיה אישית שהתקבל לפחות 24 שעות לפני זמן הפגישה, יונפק החזר מלא בניכוי דמי ניהול בסך 150 שח.
אם את מבטלת את הפגישה בעצמך, שלחי דוא"ל  ל-support@yaelbatadam.com לקבלת החזר כספי מכיוון שהמערכת המקוונת שלי אינה מבצעת זאת באופן אוטומטי.

ביטול של שיקוף והנחיה אישית המתבצע תוך 24 שעות ממועד הפגישה, לא יזכה להחזר כספי ולא יינתן אשראי ללקוח.
במידה ואת מופיעה או מגיעה מאוחר לסשן השיקוף וההנחיה האישית או מכל סיבה שהיא את מחמיצה את הפגישה. לא יוחזר לך החזר או לא ינתן לך זיכוי מלא או חלקי.

** כל המכירות הינן סופיות עבור אירועים חיים ו/או דיגיטלים, הנחיה ושיקוף קבוצתיים חיים ו/או דיגיטלים,
**עבור מסע הדרך לעצמך והקלטות לא יונפקו החזרים כספיים לאחר תחילת המסע ו/או לאחר משלוח ההקלטה.
במידה ונירשמת למסע והתחרטת מסיבה זו או אחרת לפני תחילתו, יוחזר לך כספך בניקוי 150 שח דמי ביטול וניהול.

כתב ויתור Disclaimer

וויתור על אחריות Liability Waiver

ברכישה, הורדה ו / או רישום לכל אחד מהמוצרים, השירותים ו / או האירועים שלנו, את מאשרת שקראת, הבנת, קיבלת והסכמת למדיניות שלנו לגבי הויתור, הפטור מאחריות ומדיניות ביטולים ("תנאים והגבלות") אנא עייני בתנאים וההגבלות שלהלן בעיון לפני רכישה או שימוש במוצרים ו / או בשירותים שלנו.

מבוא ותנאי שימוש כלליים

אנא קראי את תנאי השימוש, האחריות וההסתייגות שלהלן לפני השימוש ב yaelbatadam.com (להלן "יוצרת דרך " או "האתר") ו / או במוצרים ושירותים כלשהם המוצעים על ידי יעל (יוהנה) בת אדם ("גב בת אדם"), מכיוון שהם משפיעים על זכויותיך וחובותיך החוקיות. תנאים והגבלות אלה וכל תנאים והגבלות נוספים הכלולים באתר זה עשויים להתעדכן או להשתנות בכל עת ללא הודעה מוקדמת; לכן, גם אם רכשת בעבר מוצרים או שירותים, עליך לבדוק אם קיימים עדכונים, שינויים או שינויים בתנאים וההגבלות בכל פעם שאת מבצע רכישה חדשה או נרשמת להפעלה או לאירוע חדש. על ידי שימוש בכל המוצרים ו / או השירותים הניתנים על ידי יעל  (יוהנה)בת אדם ו / או אתר yaelbatadam.com, את מסכימה שקראת, הבנת, אישרת, ומסכימה להיות מחויבת לתנאים ולהגבלות אלה.

אם אינך מסכימה להיות מחויבת לתנאים ולהגבלות אלה, אל תשתמשי במוצרים ו / או בשירותים כלשהם המוצעים על ידי יעל (יוהנה) בת אדם  ו / או אתר יוצרת דרך/yaelbatadam.com.  אם בית משפט כלשהו קובע כי חלק או חלקים מתנאי שימוש אלה אינם תקפים, חלקים אלה יהיו ניתנים לניתוק ולא ישפיעו על תוקפם ואכיפתם של ההוראות שנותרו.

את משתמשת במוצרים ובשירותים המוצעים על ידי יעל (יוהנה) בת אדם ואתר יוצרת דרך/yaelbatadam.com  אך ורק לצורך העניין האישי שלך ברוחניות, צמיחה רוחנית או חינוך,  ובכך משחררת לנצח,מוותרת  וופטורה מכל טענה כלפי גב׳ בת אדם.

הצהרת אחריות

אתר yaelbatadam.com , תפעולו וכל המידע, התוכן, החומרים או המוצרים, השירותים ו / או האירועים הכלולים ו / או המוצעים למכירה באתר זה מוצעים על ידי יעל (יוהנה) בת אדם. על בסיס As is וללא מצג או התחייבות מכל סוג שהוא, מפורש או משתמע, לגבי השלמות, הדיוק, האמינות, ההתאמה או הזמינות ביחס לאתר yaelbatadam.com, המידע הכלול כאן ומוצרים ושירותים המוצעים למכירה כאן, כולל אך לא מוגבל לאחריות המרומזת על סחירות, התאמה למטרה מסוימת ואי הפרה/
את מסכימה באופן מפורש שהשימוש שלך באתר yaelbatadam.com ובמוצרים או בחומרים המוצעים על ידי יעל (יוהנה) בת אדם הוא על אחריותך בלבד. גב׳ בת אדם לא יהיו אחראים לכל נזק מכל סוג שהוא הנובע משימוש שלך באתר yaelbatadam.com, כל פעילויות בקשר לאתר זה או מוצרים, שירותים ו / או אירועים המוצעים על ידי יעל (יוהנה) בת אדם. באתר זה או בכל דרך אחרת, כולל אך לא מוגבל לנזקים ישירים, עקיפים, מקריים, עונשיים וכתוצאה מכך. עבודת תדרים כמו זו שמציעה גב׳ בת אדם (להלן: "השירותים") אינן מתאימות לכל אחד. אם את לא יציבה / חלש מבחינה נפשית, נוטה להאשים אחרים בבעיות שלך, ו / או לא מוכן או לא מסוגל לקחת אחריות אישית, השירותים אינם מתאימים לך. אם את נוטה לראות את החוויה שלך כמשהן שמישהו או משהו חיצוני גורם לך ואת לא רואה את עצמך משתתפת פעילה במצבים שמתעוררים בחיים שלך, כנראה שהשירותים לא בשבילך.
על ידי צפייה בהצהרה זו, רכישה, הורדה, שימוש ו / או רישום לכל אחד מהמוצרים, השירותים ו / או האירועים שלנו, את מאשר שקראת, הבנת, קיבלת והסכמת לתנאים המפורטים בהצהרה זו, כולל מדיניות הפרטיות שלנו,[למטה] ומדיניות ביטולים [לעיל], ומסכימה לשפות/לפצות agree to indemnify and hold harmless ולהחזיק מזיקים את גב׳ בת אדם, וכל אחד מהעובדים, הקבלנים והמתנדבים של יעל בת אדם, יוצרת דרך ("צוות יוצרת דרך") מכל וכל וכל התביעות, ההפסד, הנזק, הפגיעה, העלות (כולל הוצאות משפט ושכ"ט עו"ד), חיובים, אחריות או חשיפה, ככל שנגרמו, כתוצאה או נובעים או קשורים כלשהם לשימוש באתר זה, ו / או כל המוצרים, השירותים והמידע המסופקים על ידי גב 'בת אדם ו / או צוות יוצרת דרך ו / או יעל (יוהנה) בת אדם.

כתב ויתור רפואי

המידע, המוצרים והשירותים הניתנים באתרyaelbatadam.com ועל ידי גב׳ בת אדם, מיועדים לאינטרס כללי ולחקירות רוחניות בלבד; שום דבר בזה לא נועד או משתמע לשמש כייעוץ או טיפול רפואי או טיפולי. גב׳ בת אדם  אינה רופאה, ואינה מאבחנת שום מחלה, לא פיזית או נפשית, ואינה רושמת תרופות מכל סוג שהוא. אין להתייחס לכל האמצעים והטיפולים אליהם התייחסה גב 'בת אדם ואתר yaelbatadam.com כגון ריפוי אנרגיה, כיול תדרים, עבודת תדרים וכל המלצות, טכניקות וחומרים אחרים כייעוץ רפואי או פסיכולוגי.

אם יש לך או את מאמינה שיש לך בעיה בריאותית גופנית או נפשית, ו / או דאגות רפואיות כלשהן, אנא התייעצי עם רופאה מורשית, מטפלת או יועצת וקבלי את הטיפול המתאים – אינך צריכה להסתמך על גב׳ בת אדם, על המוצרים ו/או השירותים הזמינים באתר yaelbatadam.com כחלופה לייעוץ, אבחון או טיפול אצל הרופא או ספק שירותי בריאות מקצועי אחר.

זכויות יוצרים והגנה על סימני מסחר

כל תוכן באתר yaelbatadam.com, כולל אך לא מוגבל לאודיו, ווידאו וכל שאר המוצרים והמדיה, מוגן בזכויות יוצרים על פי חוקי זכויות היוצרים של ישראל (חוק זכות יוצרים, התשס"ח-2007) וכמו גם החוקים הקשורים ודומים להם בכל תחומי שיפוט מקומיים ולא מקומיים הניתנים להחלה.  אין להעתיק, לשכפל או להעביר חומרים או חלקים מאתר זה בשום צורה שהיא באופן מלא או חלקי, ללא אישור מפורש מראש ובכתב על ידי גב׳ בת אדם או אחד מסוכניה, מקורביה או עובדיה המורשים.
בהרשמתך לכל אחד מהמוצרים / שירותים / אירועים שלנו, את מאשרת שבדקת והסכמת לתנאים אלה.

מדיניות פרטיות

אנא קראי בעיון את מדיניות הפרטיות של יעל (יוהנה) בת אדם. ("מדיניות הפרטיות") ביחס לאתר זה ("האתר"). אם יש לך שאלות או חששות בנוגע למדיניות פרטיות זו, אנא אל תהססי ליצור קשר עם יעל (יוהנה) בת אדם לטלפון 058-4462213 או במייל ל- yotseretserech@gmail.com

הנתונים האישיים שלך
פרטיותך חשובה לנו, והכנו מדיניות פרטיות זו כדי להסביר לך כיצד אנו אוספים, משתמשים ומגנים על המידע שלך בעת השימוש באתר שלנו, וכדי להמחיש את בחירותיך לניהול העדפות המידע שלך, כולל זכויותיך ביחס שלך נתונים אישיים (כולל במסגרת התקנה הכללית של האיחוד האירופי להגנת נתונים, או "GDPR"). מידע אישי בעניין זה פירושו כל מידע הנוגע לאדם טבעי מזוהה או הניתן לזיהוי.  אדם טבעי שניתן לזיהוי הוא מי שניתן לזהותו, באופן ישיר או עקיף, כולל בהתייחס למזהה כגון שם, מספר זיהוי, נתוני מיקום, מזהה מקוון או לגורם ספציפי לפיזי, פיזיולוגי, גנטי. זהות נפשית, כלכלית, תרבותית או חברתית של אותו אדם טבעי. אם את משתמשת השייכת למדינה החברה באיחוד האירופי, אנא שימי לב כי אנו מעבירים את כל המידע לישראל לצורך אחסון ועיבוד, והסכמתך למדיניות פרטיות זו מייצגת את הסכמתך להעברה, אחסון ועיבוד זה.
תקנות הגנת הפרטיות (אבטחת מידע), תשע"ז-2017

הצהרת פרטיות ילדים

המוצרים והשירותים שלנו אינם מיועדים לילדים מתחת לגיל 16, ואנחנו לא אוספים ביודעין מידע אישי מילדים מתחת לגיל 16. אם נודע שאספנו את המידע האישי מילד מתחת לגיל 16, אנו ננקוט בצעדים למחיקת המידע. אם ידוע לך שילד מתחת לגיל 16 מסר לנו מידע אישי, אנא צרי קשר בכתובת yotseretserech@gmail.com

נתונים אישיים שאנו אוספים
כאשר את מבקשת מידע מאתנו או נרשמת לאתר שלנו או מבצעת רכישה מאיתנו או ממך, את מספקת לנו מידע אודותיך כגון שמך, שם משתמש, סיסמה, כתובת הדוא"ל ומספר הטלפון שלך. כאשר את מבצעת רכישה מאיתנו, אנו נאסוף את פרטי כרטיס התשלום שלך, אך איננו שומרים או מעבדים מידע זה מעבר למסירתו למעבד כרטיסי התשלום שלנו; למרות שבנסיבות מסוימות אנו עשויים לבקש ממעבד כרטיסי התשלום שלנו פרטי קשר (כגון כתובת דוא"ל), אילו פרטים שישמשו באופן המתואר להלן.

עבור משתמשים במדינה באיחוד האירופי, הבסיס החוקי לעיבוד הנתונים האישיים שאנו אוספים (בהתאם למדיניות העסק יעל בת אדם, יוצרת דרך, כולל מדיניות פרטיות זו), כמו גם מנגנון העברת הנתונים האישיים הללו מהאיחוד האירופי, הוא הסכמתך למדיניות פרטיות זו. שימי לב כי הסכמה כזו נדרשת לחלוטין על מנת לרכוש את המוצרים ו / או השירותים שלנו. את רשאית למשוך הסכמה זו בכל עת על ידי שליחת בקשתך בדוא"ל ליעל בת אדם בכתובת: yotseretserech@gmail.com