22 יום לעצמך

22 ימים בדרך לעצמך

מסע חודשי יומי להתקרבות לעצמך

22 ימים של תהליך טרנספורמטיבי המורכב מ-22 מדיטציות יומיות הטובלות בתדר גבוה שמסייע לך להשיל את הבלבול התקיעות הלחץ
ואי הוודאות התוקף אותנו בתקופה הנוכחית
המסע לעצמך הוא הפתרון שיביא אותך למצב האולטימטיבי של נינוחות ובהירות בימים אלא של שינוי.
כל יום נשלחת אליך הקלטה גם אם היית או לא היית בשידור החי בבוקר.

בתחילת כל חודש ניפגש כל יום למשך 22 דקות ואט אט ומהר נילמד שפה חדשה שתהדהד בכולנו שינוי והתחדשות.
כל אחת מהאותיות וניגזרותיהן, תפתח בפנינו צוהר לאינפורמציה שאנו כבר יודעות, שיושבת בזכרון הנשמתי שלנו שנקבר תחת אינסוף ״עשה״ ו״אל תעשה״ שהחברה, הדת, המדינה והשושלת צרבו בנו באופן שולט וכפייתי ויצרו אמונות שמגבילות ומונעות מאיתנו התפתחות בכיוון הרצוי לנו.
לא משנה מה קיבלנו מהחברה. מעכשיו יש לנו את הבחירה לקחת אחריות, לשנות כיוון וליצור את עצמינו מחדש על פי התנאים שלנו.

כל סשן יומי הנערך כ-22 דקות, הינו מדיטציה עמוקה אליה את נכנסת יחד עם הקבוצה המעצימה את הרטט של כל אחת מהמשתתפות בה.
בעזרת השפה החדשה של הציור הקולי,אני מנחה אותך להכנס לסטייט תודעתי עמוק ולסרוק את גופך במקומות הרלוונטים למצב הקבוצה שאת חלק ממנה.
בעזרת הציור הקולי [הנראה כמדיטציה עם טורבו תדר] מתעורר מנגנון הריפוי האישי שלך ואת מתחברת יותר ויותר למרכז הריגשי הגבוה שלך.
כשאת מחוברת אליו, את מתחילה לקבל אינפורמציה ממימדים חדשים הנגלים לך בעקבות השלת הדפוסים ושינוי ההרגלים שאת מתקתקת בעקבות הצעידה היומית.
בכל סשן נעמיק עם אות אחרת ונבין כיצד השפה הישנה לא משרתת את הצרכים של העולם החדש הנדרש לשפה ולהתנהלות ערה.

התהליך מיועד לנשים בעלות רצון שבאמת מוכנות לקחת אחריות אישית מוחלטת על צמיחתן, להתקדם, להתפתח, להתגבר על כל המכשולים שתוקעים אותן ולעשות את העבודה הנדרשת על מנת להסתכל על עצמן ולשנות מהשורש.
המסע טרנספורמטיבי ואפקטיבי. כאשר דפוסי התנהגות משתנים או עוזבים אותך, החוויה יכולה להיות מאתגרת למדי אך ההתמודדות שלך תלויה במערך הכללים האישי שלך וההתקדמות היא אינדיבידואלית.
כל שלישי ושישי יש פתח לשאלות.

המסע נערך יום יום, (ומידי חודש) למשך 22 ימים באינטרנט.
את יכולה להשתתף בשידור החי שיערך כל יום ב – 7:44 בבוקר או את יכולה להקשיב להקלטה שתהיה זמינה עבורך לתמיד בכל שעה שתחפצי.
המוח חווה את האינפורמציה שמקבל בעכשיו הנצחי ולכן זה לא ממש משנה מתי תקשיבי להקלטה.

הגוף הפיסי הוא חומר צפוף שמגדיר חומר אטומי והרוח מורכבת מחלקיקי קרינה פעימתיים והיא הרבה יותר דלילה ונושמת מאשר הגוף הפיסי הדחוס.
כשהמרכזים הגבוהים שלנו ערים, אנו מתחילות לקבל אינפורמציה ממקורות בעלי תדר גבוה יותר שאינו ניתן למדידה וכתוצאה מכך, המח שלך מתגמש ומשנה את החיווט הניורוני שלו.
על פי מחקר של חוקרת המח, דר׳ קרולין ליף, 21 ימים הוא הזמן האופטימלי הדרוש למוח כדי לבנות רשתות עצביות ולאמץ תדרים של הרגלים חדשים. הדרך לעצמך הינו מסע שדרוג ואופטימיזציה הבנוי  על הכרה, עיכול איון (מלשון אָיִּן) והשלה.
כשהמח משתנה, (ניורופלסטי) הוא מפריש הורמונים היוצרים מחשבות ורגשות שחדשות לך.
תהליך זה מתממש ומתרחש במימד הפיסי ברגע שאת משתפת פעולה והופכת ממגיבה קורבנית לפועלת/יוזמת יצירתית.
היות והתהליך חדש למרביתינו, נדרשת עקומת למידה והפנמה שיוצרת שינוי כבר ביום הראשון של המסע.
השינוי במח יוצר שינוי שורשי בתפישת המציאות, מפעיל את מנגנון הריפוי העצמי שלך וחושף אותך לאינסוף אופציות והזדמנויות שלא מומשו עד כה כתוצאה מניוון והעדר שינוי במשך עשרות שנים של תכנות, היפנוט וחינוך לערכים היוצרים מנטליות של עבד נשלט.
אין מילים בפי לתאר את עוצמתה והשפעתה של הקבוצה/הMastermind שמזין כל אחת מהמשתתפות באופן שאינו אפשרי בסשן של אחד על אחד. הקבוצה/האחד גדול מחלקיו.
מסע הדרך לעצמך יכול לשמש לך כמדיטציה ראשונית שתניע מדיטציה ארוכה יותר שתבוא בעקבותיה.
לרבות מאיתנו יש קושי לשבת ולהכנס פנימה למשך שעה שעתיים ביום. מסע הדרך לעצמך מקל ונותן לך השראה להמשך ישיבה בסטייט גבוה המאפשר קליטה והבנה של אינפורמציה באופן שאינו ניתן בסטייט רגיל.

כל תהליך של שינוי מציף רעלים שהתמצקו בגופך ומוציא אותם החוצה בכל מיני אופנים. סביר להניח כי תחווי הרגשות ותחושות מהעבר שלא תמיד יהיה לך נעים לפגוש אותן. אך הידיעה כי את מתנקה מהן והן לא את, מאוד מקלות על הניקוי.
הגמילה מדפוסים/תדרים אלה, הינה תהליך שבו המרכזים הפיזיים, הרגשיים והמנטלים שלך, מתעדכנים/משתדרגים ומסתגלים בעזרתו האדיבה של המח, לכיול התדרים שמתרחש ברמת הרוחית נשמתית (רגשית ושיכלית)
אורך תקופה זו ועוצמתה תלויים בך. כמה את מוכנה לתת דין וחשבון אישי, כמה פחד יש לך, כמה את מוכנה להרפות ולהכנע מתוך תנועה ועוצמה. 
יש נשים שאינן חוות גמילה – הן פשוט הולכות לישון, מתאפסות בשינה ומתעוררות מותאמות לרמת תדר גבוהה יותר. עם זאת, רבות חוות גמילה מסוימת. דטוקס יכול להופיע במספר דרכים שונות. זה יכול להיות גופני, כך שאולי תזדקקי להרבה שינה, כמו כן  יתכן כי השינה שלך תשתבש, יתכן שיהיו לך חלומות עזים במיוחד, יתכן שתתעורר בך הצטננות קשה או שפעת או כאב ראש, ויש כאלה שחוות  פגיעה גופנית. 
ברגע שזה יעזב אותך, גוף הרוח שלך יתמזג עם גוף החומר שלך ותתאפסי לרמת תדר גבוהה יותר שהינה הגירסה הכי קרובה לפוטנציאל שלך ברגע נתון.
כל יום שעובר, את מתקרבת יותר ויותר לעצמך ומתחילה להבין את שמתרחש מאחורי הקלעים בחוויה מרגישה וחושבת.
כשאת קרובה לעצמך את בעלת יכולת בחירה לחיות את חייך על פי התנאים שלך. היצירתיות והיצירה מתחילה להביע את עצמה באופן טבעי בכל תחום בחייך ואם את בוחרת להתפרנס ממנה, תתחילי לקבל אינפורמציה שתעזור לך לממש את חלומך.

לשיקוף ולהנחיה קבוצתית יש אפקט המהדהד במשתתפות באופן עמוק ומואץ יותר מאשר הסשן האישי המיועד למיקוד ספציפי.
למשתתפות בקבוצת השיקוף יש מסטר מיינד המאפיין את המטרה שמיגנטה אליה את ההצטרפות לקבוצה. 
לדוגמא, אם נושא השיקוף הקבוצתי הינו ״קבלה והכלה״, יגיעו למפגש נשים יוצרות המעונינות לפתח ולהעצים את הקשר עם כל הרבדים של הקבלה וההכלה – מהרובד הפיסי לרבדים הרגשיים, מחשבתיים, אנרגתים ותדריים.

על ידי הצטרפותך למסטרמיינד של הקבוצה (בין אם בשידור החי ובין אם בהקלטה), את יכולה לרתום את המומנטום הנוצר בה, והוא יאפשר לך להתקדם מהר ועמוק יותר להשגת התוצאות תהנה אשר תהנה.

עבודה עם קבוצה מאפשרת לך להתעלות מעל מכשולי הנושא הספציפי ולזכות בחכמת ההמונים המהדהדת במסטרמיינד ברמה תדרית אנרגתית ופיסית.

כמו כן שיקוף והנחיה קבוצתית הינה אסטרטגיה לעבוד איתי במחיר סביר יותר.

זהו בהחלט שיקול בימים אלה של חוסר וודאות.

באמצעות מה שמרגיש ונראה כמדיטציה מונחת, אני עובדת עם הקבוצה ברמת הקוונטית בכדי להכניס אותך למצב גבוה, אותו את מפנימה ומכירה ועם הזמן, הוא משמש אותך כנקודת התייחסות לשפע תדרי גבוה המהווה מצפן פנימי מכוון ומניע. מי במפגש החי ומי המאזינה לו בעתיד דרך ההקלטות, יש לזה את אותו אפקט שהרי ההקשבה פותחת את מפתח זכרונך וחושפת אותך עוד קצת למהותך היודעת את עצמה.

חשוב מאוד להפנים, להבין ולזכור כי השיקוף [אישי ו/או קבוצתי) יוצר בך באופן רגעי, סטייט אותו את מכירה ויודעת אך על מנת שיחול אצלך שינוי, עליך לשתף איתי פעולה ולשנות את דפוסי ההתנהגות שלך במימד הפיסי מתוך בחירה וכניעה לישן ולשאינו מקדם. 
ההנחיה מעירה אותך ואת מנגנון הריפוי האישי שלך ואם לא תפעלי על פי אינפורמציה חדשה שתתחילי לקבל, סביר להניח כי תרגישי קונפליקט פנימי שיקשה עליך עוד יותר.

עלות –  440 ש״ח ל-22 מפגשים בני 22 דקות כל אחד. 
המיפגשים נערכים במשך השבוע ללא שבתות.

סקרנית לדעת איך מסע של 22 יום יכול לשנות את מציאות חייך?

מלאי את הפרטים ואחזור אליך בדברים

התועלות של מסע ״22 יום לעצמך״

התועלות באות לידי ביטוי באופן הדרגתי כפונקציה של שיתוף הפעולה שלך עם הלימוד ומספר המסעות שצעדת בהם.

נביעה יצירתית הולכת וגוברת

השלת פחדים משתקים מהשורש

בהירות מחשבה והרגשה

יכולת ריפוי עצמי

חדשנות, מקוריות ויחודיות המאפיינות אך ורק אותך

אינסוף אפשרויות חדשות לביטוי מימוש והגשמה בכל רגע נתון

בטחון בי ובעצמי

גמישות מחשבתית

יעילות מיקוד ועירות

האומץ לבחור באופן חופשי

מערכות יחסים משתבחות

שלמות וסיפוק עצמי

גילוי שאין דומה לו בחוויה האנושית